Eczacıbaşı İlaç Pazarlama’ya İnsan Kaynakları alanında ödül yağıyor
06/12/2016
Eczacıbaşı İlaç Pazarlama, İnsan Kaynakları alanının Oscar ödülü olarak anılan, her yıl dünya çapında en iyi ve inovatif liderlik gelişim programlarını ödüllendiren LEAD Awards’ta (Leadership Excellence and Development), “Takım Çalışmasının En Başarılı Örneği” dalında “Varlığınla Fark Yarat” gelişim programı ile ödüle layık görüldü.

Eczacıbaşı İlaç Pazarlama, dünyanın en prestijli danışmanlık şirketlerinden biri olan Brandon Hall Group tarafından verilen “Mükemmeliyet Ödülleri”nde; “En İyi Eğitim Programı Sonucu” (Best Results of a Learning Program) kategorisinde “Altın” ödüle hak kazandı.

Eczacıbaşı İlaç Pazarlama, Kasım 2014’de başlayan ve değişim yolculuğuna büyük katkı sağlayan 'Varlığınla Fark Yarat' eğitim programıyla “En İyi Eğitim Programı Sonucu” (Best Results of a Learning Program) kategorisinde “Altın” ödül kazandı. Tüm saha çalışanlarının sürdürülebilir gelişimine odaklanan ‘Varlığınla Fark Yarat’ programı; sınıf eğitimleri, bireysel gelişim planlama görüşmeleri, aksiyon planlamaları ile EİP’in ihtiyaçlarına özel hazırlanmış, bütünsel yaklaşıma sahip bir gelişim programı niteliğini taşıyor.

Aon Hewitt’ten EİP’e “Çalışan Bağlılığı Başarı Ödülü”

Geçmişten gelen deneyimlerini ve uygulamalarını son yıllarda geliştiren, çalışanlarını kurumun hedef ve değerleri için gönüllü olarak çaba göstermeye teşvik eden Eczacıbaşı İlaç Pazarlama, Türkiye’deki yüzlerce şirketin çalışanları arasında gerçekleştirilen araştırma sonucunda bu ödülü kazandı.
Eczacıbaşı’Ndan Biyoteknolojik Ilaçta Büyük Işbirliği
Eczacıbaşı’Ndan Biyoteknolojik Ilaçta Büyük Işbirliği
Eczacıbaşı’Ndan Biyoteknolojik Ilaçta Büyük Işbirliği